! ! ! ! ! ! ! !

Činnost blogu pozastavena

! ! ! ! ! ! ! !

_______________________________________________________________________

Listopad patří kyvadlu

5. prosince 2011 v 9:31 | Daraija |  Daraijin deník
Jsem tu zpátky v rubrice Daraijinin deník. Vím, že už je prosinec a já teprve uvádím článek na listopad, ale znáte to. Čas byl proti mně.

V listopadové lekci mě čekalo učení o práci s kyvadlem. To jsem velmi uvítala, jelikož s ním už nějaký čas sem tam pracuji a tak nejsem naprostý začátečník, ale také žádný expert a tak jsem si touto lekcí rozšířila obzor.

Rozhodla jsem se proto, že vám dnes představím, co vše lze kyvadlem dělat.
Pro úvod, co je kyvadlo asi vysvětlovat nemusím, ale přece jen se zastavím u základních pohybů kyvadla. Nutno podotknout, že každé kyvadlo má tyto pohyby jiné a je třeba je u svého kyvadla vypozorovat. Budu tedy popisovat právě to své kyvadlo.

Rozdělení pohybů:
1. Komunikační- kyvadlo se kýve ze strany na stranu, nebo dopředu dozadu. A tímto vám odpovídá na danou otázku. Pokud se kýve dopředu a dozadu, obvykle zní odpověď ANO. Pokud se kývá zprava doleva (nebo zleva doprava) je odpovědí NE. A když je jeho směr šikmý, tedy něco mezi odpovědí ano či ne, položili jsme špatně otázku, nebo na ni prostě nemáme znát odpověď. Významy pohybů se, jak už jsem zmínila, mohou u jednotlivých kyvadel lišit, je nutné si je před použitím kyvadla zjistit. Stačí se říct "Ukaž mi ano" a podobně.

2. Vyhledávací- vyskytují se, pokud kyvadlo používáte k hledání nějakého předmětu. Základním pohyby jsou dva: kroužení a klidový stav, kdy se kyvadlo nehýbe. Podle vychýlení pak poznáme, kterým směrem se vydat. Vyhledávací pozice (jeden z těchto pohybů) se používá i před kladením otázky, kdy hledáme odpověď.

3. Silové- tyto pohyby se objevují, pokud kyvadlem měříme intenzitu či směr nějaké energie. Kyvadlo může silnou energii označit tak, že se k ní vychýlí z rovnovážné polohy, jako by bylo přitahováno magnetem. Sami můžete sílu mnohdy i pocítit. Pokud měříte intenzitu a směr určitého předmětu a umístíte kyvadlo nad něj, začne se otáčet. Podle rychlosti otáčení a velikosti opisovaných kruhů poznáte, jak velká energie je. Podle směru otáčení, zas určíte její směr. Toho se využívá například při práci s čakrami. Nebo ověřování, zda daný předmět, třeba amulet, či magickou pomůcku, jsme dostatečně nabili.

K čemu všemu lze kyvadlo použít jsem už zčásti řekla, ale pojďme si to znovu a kompletně vyjmenovat:

· pro věštecké účely
· při zjišťování intenzity energie
· při hledání ztracených věcí
· při hledání zdroje energie
· pro označení vhodných potravin, výrobků a oblečení
· a jistě by se našlo ještě něco


Na závěr dovolte, abych uvedla několik základních poznatků jak se o kyvadlo správně starat.

1. Před první použitím je třeba kyvadlo očistit pod tekoucí vodou a posvětit vlastní krví (tím bude jen vaše a nikdy ho nebude moc ovlivnit)

2. Ukládat kyvadlo na stinné místo, kdo ho nebude nikdo zbytečně brát do rukou.

3. Pravidelně kyvadlo čistit solí či vodou a nabíjet ho ve váčku s bylinkami (postačí jednou za tři měsíce, pokud ho používáte k běžným domácím účelům. Pokaždé náročnější práci, jako je měření energie osoby či nebezpečného předmětu /s negativní energií/, a vždy, kdy pocítíte, že ztrácí sílu. Pokud dojde k znesvěcení /dotkne se ho někdo cizí, spadne vám na zem, ušpiní se/ je nutné ho znovu posvětit svou krví)

4. U kyvadel s kameny je dobré každý měsíc nabíjet nad plamenem svíčky, nebo vystavit měsíční či sluneční záři, podle toho čemu je daný kámen zasvěcen.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Reliés Reliés | E-mail | 5. prosince 2011 v 18:10 | Reagovat

Moc hezký článek Dary:), ale s tou krví bych to moc nepřeháněl:). Myslím, že je mnoho jiných otisku do předmětu, které by se mohli užít pro zasvěcení kyvadla. Zasvěcení pomocí vlastní krve je dost ultimátní řešení, ale rozhodně velmi účinné:) Praktikům přeji mnoho zdaru, je to velmi účinný pomocník.

2 Moraea Moraea | E-mail | Web | 6. prosince 2011 v 16:10 | Reagovat

Moc krásný článek, Daraijo :o) ačkoli musím souhlasit s Reliésem. Osobně krev jako takovou na posvěcení rozhodně nepoužívám - bohatě mi stačí má vlastní energie a musím uznat, že se s kyvadly krásně přátelím :o) ale i přesto uznávám i způsoby druhých :o)

3 vestec vestec | Web | 12. ledna 2012 v 15:26 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

4 tu-som-sva tu-som-sva | E-mail | Web | 15. února 2013 v 23:08 | Reagovat

ahoj:) moc pekný blog.
akorát co se týče té krve mám nové kyvadlo a jsem v tomto ohledu nová a celkem se bojím do sebe říznout co jiného mohu použít místo krve?

5 Moraea Moraea | E-mail | Web | 16. února 2013 v 1:00 | Reagovat

[4]: Osobně si myslím, že krev nutná vůbec není. Pokud sama cítíš, že je to tak špatně, nic Ti nebrání v tom nabít si kyvadélko vlastní energií. S kartami dělám něco obdobného. Jednoduše je vezmu do dlaní, ve kterých si pomocí vizualizace představím zářící světlo, které mi je příjemné a pomocí toho přemístím i svou vlastní energii do karet :o) "zasvětit" karty sama sobě můžeš prakticky čímkoliv.. už jsem se setkala i se slzami nebo menstruační krví :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama