! ! ! ! ! ! ! !

Činnost blogu pozastavena

! ! ! ! ! ! ! !

_______________________________________________________________________

Aura a její barvy

16. května 2012 v 18:00 | Moraea |  Aura
Barevná vibrace aury zrcadlí podstatu života a charakter člověka. Odhaluje jeho zdravotní stav, druh citů a emocí a jeho spirituální formát. Jelikož myšlenky a city vyvolávají elektromagnetické chvění, je tímto chvěním nepřetržitě ovlivňováno jemné, elektromagnetické pole, které nás obklopuje. Se změnou kmitočtu je spojená i změna barev v auře, protože aura nejenom zcela přesně zrcadlí to, co si myslíme a cítíme, ale také to, čím se živíme, jak pracujeme a jak žijeme.

Jsou-li myšlenky a emoce klidné, mírné a láskyplné, jsou v auře vidět jemné, krásné a jasné barvy a aura svítí zářivě zvlášť okolo hlavy. Jakmile se však objeví negativní myšlenky, bázeň, deprese nebo závist, změní se barvy v auře v tmavé, kalné a těžké odstíny. Toto ponuré záření může v organismu časem vyvolat stav nemocí a disharmonie stejně tak jako nesprávně fungující čakry.

Jestliže v auře chybí určité barevné chvění, je možné, že má člověk jisté problémy. Například chybějící žlutá/zlatá poukazuje na rozmrzelost či deprese, červená na nedostatek životní energie a zelená na nevyrovnanost. Strach a smutek se odrážejí v šedivém zabarvení, zloba a hněv v tmavě červené (negativní struktury myšlení se v auře projevují vždy jako "špinavé" odstíny). Teď už ale k charakteristice barev jako takových :o)


Červená v auře: tyto odstíny mají nejpomalejší chvění. Jasná, světlá červená energie zastupuje vitalitu, sílu, cílevědomost. Je to barva, ve které se projevuje láska a emoce. Pokud je červená temná, bez lesku, kalná či křiklavá, potom je rozsah jejího významu od hádavosti, zlosti, egoismu a nenávisti až k smyslové vášnivost a nízkým instinktům. Červená se silně hnědým zabarvením znamená strach a zmatenost. Oddaná láska, která je vroucná a obětavá, září nádhernou svítivou růžovou, která v sobě nese štěstí a něhu. Duchovní láska (Agape) se ukazuje jako kouzelná růžová, ve které jsou šeříkové odstíny.

Oranžová v auře: zářivá forma znamená životní sílu a vitalitu. Přiklání-li se k červené, ukazuje jistou sobeckost, neovládnuté emoce a chtíče. Slepá ctižádostivost, nadřazenost a pýcha dělají oranžovou v auře tmavší, přičemž ješitnost, samolibost a lehkomyslnost oranžovou výrazně kalí.

Žlutá v auře: značí vztah k myšlení a zdůrazňuje duchovní kvality jako inteligenci, pochopení a moudrost. Krásná, zářící žlutá, která má zlatý nádech, ukazuje, že došlo ke tříbení a povznesení intelektu silou ducha, a tím i k výstupu do vyšších dimensí vědomí (především u spirituálně založených lidí). Kalná, špinavá a matná žlutá poukazuje na nízké smýšlení se sobeckými motivy.

Zelená v auře: je-li jasná a zářivá, je známkou kypící životní síly, dobrého zdraví a harmonie. Smaragdová zeleň je známkou přizpůsobivosti a vyrovnanosti. Kalná, tmavá zelená naopak ukazuje na extrémní sobeckost, vychytralost a neupřímnost.

Modrá v auře: tyto odstíny vznikají náboženskými city a intuitivním pochopením. Světlá modrá poukazuje na inspiraci a přimknutí k vyšším úrovním oblasti bytí, ale také na dar léčení. Je-li modrá tmavší a nabývá-li na indigově modrého zabarvení, ukazuje to na velkou obětavost a oddanost. Modrá s hnědým nebo černým zabarvením ukazuje na tendenci k temné straně duchovna, zatímco kalná šedomodrá poukazuje na pokrytectví.

Fialová v auře: zářivá fialová dominuje v auře tehdy, vyjadřují-li ušlechtilé charakterové rysy pokročilý duchovně-dušení vývoj. Zabarvení, které přechází do levandulového odstínu, mluví o nesobecké, soucitné bytosti.

Hnědá v auře: má negativní aspekt a ztělesňuje vlastnosti a rysy jako je výrazný materialismus, žárlivost a lakota. Naproti tomu je teplá zlatohnědá známkou píle a pracovitosti.

Šedá v auře: taktéž se jedná o negativní barvu, která poukazuje na těžkopádný charakter a nedostatek vitality. Těžké, olověné šedé odstíny jsou výrazem strachu, sklíčenosti a pomatení a poukazují na rys povahy lenivé a nespolehlivé.

Černá v auře: je-li aura protkaná černou barvu, značí odmítnutí života, které je spojené s destruktivními pocity (nenávist, zlomyslnost). Černé zabarvení neutralizuje výhodné aspekty aury.

Bílá v auře: značí dokonalou integraci a upozorňuje na schopnost k transcendentálnímu sjednocení. Je to barva spirituální dokonalosti dosažené osvícením.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sarin Sarin | 16. května 2012 v 23:28 | Reagovat

Zdravím,tak já se teprve učím auru vidět,zatím zvládám bílé obrysy a na krajích jakousi duhu,sice slabou ale je tam...snad se v tomto stádiu nezaseknu a budu pokračovat dále

2 Moraea Moraea | E-mail | Web | 17. května 2012 v 8:22 | Reagovat

[1]: Určitě ano, chce to jen trochu té praxe :o) Brzy přidám další články ohledně aury. Třeba dokonce i v něčem poradím :o)

3 Dahriel Dahriel | 17. května 2012 v 10:57 | Reagovat

[2]: jak jsi postupovala, když ses ji učila vidět? Hledám inspiraci:-)

4 Moraea Moraea | E-mail | Web | 17. května 2012 v 11:28 | Reagovat

[3]: Kdo si počká, ten se dočká :o) V nejbližší době budu připravovat článek na toto téma :o) Mimochodem upozorňuji, že nejsem žádná přebornice. Auru jakžtakž rozpoznám po nekonečném soustředění se na mlhavý opar jednotlivce :D

5 Sarin Sarin | 17. května 2012 v 12:12 | Reagovat

[3]: myslím že neurazím když napíšu jak to dělám já...Jelikož přítelkyně zatím těmto věcem není příliš nakloněna(ale zpracovávám jí,dá se říci že uspěšně :-P )
tak to dělám zatím tak že já sedím na gauči,cca 3 m. od ní.Ona sedí u počítače a tudíž mě nevnímá :-D jak na ní koukám.Zaměřuji se na bílou zeď za ní,od hlavy jí má cca 50 cm(vše půjdu přeměřit,střílím od boku).Né přímo na hlavu,ale kousek nad ní.Takový mlžný opar kolem hlavy (nevím,cca 5-10 cm) vidím skoro hned,po chvilce nad temenem hlavy na okraji oparu jakousi duhu.A tím to pro mě zatím končí,nicméně věřím že tréninkem a zkoušením různých technik určitě pokročím dále.
Doufám,že jsem Moraeu moc nerozlobil a zde nenapsal větší část toho,co píše ona :-(

6 Moraea Moraea | E-mail | Web | 17. května 2012 v 12:38 | Reagovat

[5]: Ano, to je snad nejznámější technika a rozhodně i účinná, ale jako u všeho ostatního je i zde zapotřebí píle a vytrvalosti :o) A neboj, vůbec jsi mě nerozzlobil, naopak - moc mě těší, že k tomu máš co říct :o)

7 tina tina | 16. května 2014 v 16:40 | Reagovat

mam velmi tenkou linii aury asi jen 2 milimetry.je svetle modra...svetelkuje....co to znamena? dekuji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama