! ! ! ! ! ! ! !

Činnost blogu pozastavena

! ! ! ! ! ! ! !

_______________________________________________________________________

Energetická ochrana

14. května 2012 v 18:49 | Moraea |  Energetické linie
Existuje celá řada nejenom obranných technik proti negativním vlivům, které na nás působí, nicméně mezi nejznámější a nejpoužívanější patří vizualizace a s ní spojené tzv. ochranné štíty, jimž se rovněž říká štíty odické. Vytvořit si takový ochranný štít není nic těžkého a je to otázka okamžiku. Poprvé jsem se s energetickou ochranou setkala před pár lety. Jednalo se o vytvoření jakého si vajíčka okolo celého těla - tato metoda se rovněž označuje jako světelný štít, který slouží k uchování čistoty aury. Energetický obal může být tvořen různými barvami. Každá barva má trochu jiné vlastnosti a obecně souzní s typologií magie barev. Pro připomenutí uvedu některé z nich :o)

Bílé, zářivé světlo symbolizuje ryze čistou energii, ochranu, skrze kterou nemůže nic zlého proniknout. Růžové světlo šíří vibrace lásky, tudíž jím nepronikne nic jiného než pozitiva - jak ven, tak dovnitř :o) Zelené světlo má na tělo léčivý účinek, rovněž je velmi vhodné ve chvílích nerovnováhy a fialové naopak zvyšuje duchovní vibrace a odpuzuje nevítané dušičky :o)

K ochraně pomocí výše uvedeného způsobu můžete použít i několik barevných vrstev současně, abyste využili všech účinků ochrany najednou. Takovýto energetický obal můžete roztáhnout i na několik desítek metrů, tudíž s jeho pomocí chránit jak sebe, tak své blízké, svůj domov či dopravní prostředek, ve kterém právě jedete. Jednou jsem někde vyčetla, že z energetického obalu je možno i vystřelit tenký paprsek světla - prozatím jsem ale nic takového nevyzkoušela :o)


Mezi další typy energetických ochran slouží například "stavění zdí". Z čím více pevnějšího materiálu zeď postavíte, tím více bude silná - v případě tvoření štítů při rituálu nezapomínejte, že energie se musí nějak dostat ven. Další oblíbenou technikou je zrcadlo, které slouží k odražení případného útoku, ať už úmyslného či nikoli. Tato metoda se často používá v případě, kdy jste si vědomi nějakého "vysavače" energie tedy psychického vampýra. Logicky je stavěna tak, aby daná osoba útočila sama na sebe. Další technikou je např. strom, který se spojuje se silou stromů, jejichž kořeny jsou zakotveny pevně v zemi a větve se natahují vzhůru k nebi. Tento typ je považován za původně druidský či šamanský a spojuje energii s Horním světem i Dolním světem. Moc mě zaujala poznámka k této technice v knize Goth od Raven Digitalis - nezapomínejte na své kořeny :o)

Nesmím zapomenout na dalších typy ochran, jako jsou mantry, modlitby, ale i třeba kreslení symbolů, které jsem si v poslední době hodně oblíbila. Inspirují mě hlavně symboly pro seance Ra Sheeba, jejíž zasvěcení jsem absolvovala. Nicméně stejně účinně mohou posloužit i obecně známé symboly jako je ankh, triquetra, valknut, pentagram a další.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sarin Sarin | E-mail | 16. května 2012 v 10:41 | Reagovat

Děkuji za návod jak se chránit,myslím že jsem někde nějakého "vysavače" chytnul,už delší dobu jsem beze šťávy,takže návod vyzkouším hned jak budu mít pár minut klidu

2 Herdis Herdis | 16. května 2012 v 16:45 | Reagovat

Pamatuji si vychytávku k zrcadlovému štítu - zrcadlo se vytvoří na povrchu i uvnitř štítu, takže veškeré energetické projevy zůstanou u konstruktéra a v tomto rámci by se měl stát "neviditelným". Jistě se nemusím dlouze rozepisovat o nevýhodách, které tento způsob přináší pro dlouhodobé používání. Z krátkodobého hlediska je to však zajímavá technika. ;-)

3 Moraea Moraea | E-mail | Web | 16. května 2012 v 17:00 | Reagovat

[2]: O této technice jsem ještě neslyšela, děkuji za zmínku :o) Je rozhodně pozoruhodná, ale jistá rizika s sebou určitě nese :o)

4 Dahriel Dahriel | 17. května 2012 v 10:02 | Reagovat

Ještě než někdo začne praktikovat zrcadlo ([1]: ), měl by si být vědom toho, že tenhle nástroj funguje dvojsečně (nemusí se ani použít technika, kterou tu zmiňovala [2]: ). Zrcadlo odráží od konstruktéra všechny e.g. negativní energie k němu poslané, ovšem za cenu, že negativní energie vyslané konstruktérem po celou dobu vztyčení štítu se mu budou taktéž vracet. Pozor na to, ať se pak nedivíte. ;) Určitě není dobré mít kolem sebe zrcadla all the time.

5 Sarin Sarin | 17. května 2012 v 16:03 | Reagovat

Tak zrcadlo zatím zkoušet určitě nebudu,stačí mi setřást a nejlépe zahubit tu pijavici která nám tu asi skáče na členy rodiny,přítelkyně se nedávno v práci ptali proč je tak bledá,zda jí něco není...

6 Relies Relies | 18. května 2012 v 15:13 | Reagovat

Zdravím tě Sarine, pokud by se i nadále zdálo být nebezpečné toto individuum co vás trápi, je možné zapojit ceremoniální magii. Patří mezi prastaré metody a také z toho hlediska, mezi nejvíce  "nabušené" obsahově. Jistě se tu pro tebe najde řešení :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama