! ! ! ! ! ! ! !

Činnost blogu pozastavena

! ! ! ! ! ! ! !

_______________________________________________________________________

Letní slunovrat 2012

2. července 2012 v 19:49 | Moraea |  Akce a Aktivity
Letošní letní slunovrat jsem strávila s několika osůbkami naší malé skupinky. Konkrétně se jednalo o Dahriel, Herdis, Seriela a Fornuse. Sice se jednalo o souznění na dálku, ale i přesto to bylo moc příjemné. Hlavní konzultantkou se stala Dahriel, která přišla se spoustu zajímavými nápady. Jeden z nich nám rozhodně usnadnil myšlenkové napojení. Jednalo se o symbolický předmět každého zúčastněného, který se umístil na oltář. Většina z nás si vybrala jako korespondenci své totemové zvíře.


Letos šlo o jednoduchý oslavný rituálek, který započal přesně při západu Slunce - v 21.07. Každý jsme ho pojali tak trochu jinak, nicméně v několika bodech jsme se shodli. Hlavním pilířem, o který jsme se opírali, byla samozřejmě zářivá květinová výzdoba a očistná meditace na Slunce (návod v mé režii dodám později). Letní slunovrat připadal na 3. lunární den v Raku, který je vhodný pro očistu astrálního těla a meridiánů a tudíž koresponduje i s energiemi slunovratu. Jediná bytůstka, která dělala očistu po svém, byla Herdis. Vzala si k srdci symboliku Černého Slunce, což mi připomíná, že bych z ní měla vymámit podrobnější informace :o)


Poté, co jsme každý z nás očistili své astrální tělo, následovalo napojení se na všechny zúčastněné. Osobně tuto část nadevše zbožňuji, jelikož vždy ráda, byť jen maličko, pocítím energie druhých. Nazvala bych to myšlenkovým vycestováním a tápáním po spřízněných duších :o)

Dále se každý řídil dle vlastního uvážení. Dahriel vztyčila Posvátný háj a věnovala se praktice, kterou pracovně nazvala "Vody Nilu". Podle toho, co nám napsala, nyní v Egyptě začíná záplavové období. Věří se, že tehdy Isis oplakávala smrt Osirida. Věnovala se očistě emocí za pomoci vodního živlu. Já jsem se naopak vrhla na jednoduchou harmonizaci čaker seancí Ra Sheeba. Poté, co jsme se opět sešli na skypu, jsem všem nabídla věštění z karet "Egyptského orákula", které naleznete ZDE. S kartami jsem naostro pracovala poprvé, proto jsem se striktně držela manuálu. K mému překvapení si je všichni vychvalovali. Osobně jsem od nich vždy spíše očekávala jen zábavu. Jsem ráda, že jsem se mýlila, jelikož mě vždy přitahovaly.. zřejmě díky mé slabosti pro starověký Egypt :o)

Orb vznášející se nad Isis, kterého jsem zachytila po očistě prostoru (omluvte kvalitu fotografie).
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Fornus Fornus | 2. července 2012 v 20:17 | Reagovat

Velmi pěkně sepsané... a velmi zajímavý oltář..;)

2 Miky Miky | E-mail | Web | 3. července 2012 v 5:35 | Reagovat

Pěkné. Líbí se mi jak máš celý ten prostor přikrytý černou barvou, takže nikde není vidět nic rušivého.

3 Moraea Moraea | E-mail | Web | 3. července 2012 v 16:28 | Reagovat

Moc děkuji za pochvalu :o) Co se týče toho prostoru, původně jsem vše i stěnu přikryla z důvodu zakrytí dveří, které se nacházejí přímo za oltářem - nikdo je nepoužívá. Je na to sice otřesný pohled, ale člověk si zvykne na všechno :o)))

4 Dahriel Dahriel | 31. července 2012 v 22:26 | Reagovat

Děkuji za pozitivní kritiku, jsem moc ráda, že jsem mohla nějak obohatit rituál. :) Souhlasím, že je report moc hezky sepsaný. A ještě chci dodat, M., že moc podceňuješ svoje kreslířské umění. :)
A přidávám se k prosbě "publika" o další informace o Herdisině očistě Černým Sluncem!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama