! ! ! ! ! ! ! !

Činnost blogu pozastavena

! ! ! ! ! ! ! !

_______________________________________________________________________

Změna aurických barev

3. července 2012 v 16:03 | Moraea |  Aura
Už několikrát se mě lidé ptali, zda je možné změnit barvy své aury nebo do ní přidat barvy další. Odpověď zní ano. Důležité je ale si uvědomit, že vnější pruhy aury se mění často, zatímco životní barvy se zpravidla nemění. Protože však máme svobodnou vůli, můžeme dělat, co se nám zachce. Vnější pruhy barev měníme nebo do nich přidáváme další barvy neustále, přestože si to obyčejně neuvědomujeme. Barvy odrážejí stav našeho vědomí v danou dobu. Pokud se např. rozhodneme, že budeme zodpovědnější a pracovitější, pak se ve vnějších pruzích začne vytvářet Zelená. Životní barvy obvykle zůstanou nedotčené, ale naše chování se přechodně přesune do Zelenějších aspektů. Třeba zjistíte, že jste motivovanější, víc se zajímáte o peníze apod.

Existuje několik způsobů, jak si barvy do své aury přidat. Nejmocnějším nástrojem jsou myšlenky a představivost. Celý proces vyvoláte tak, že si ve své auře představíte určitou barvu a doslova prohlásíte, že ji tam máte. V duchu si představíte, jak vás zelená barva obklopuje a přidáte ji i do svého prostředí. Barevné oblečení, které nosíte, ovlivňuje i vaši auru. Když si při dýchání představujete, že vdechujete zvolenou barvu do těla, pomáhá vám to, abyste se stali osobností této barvy.


Pokud se rozhodnete do svého života přidat určité vlastnosti a chování, i barvy aury se začnou přetvářet. Jestliže chcete např. více relaxovat a bavit se, začne se vám v auře vyvíjet Žlutá. Pokud se rozhodnete humanitárně pomáhat světu, objeví se vám v auře Fialová. Čím více jste pro nové zaměření odhodlanější a čím víc pro něj něco děláte, tím je barva jasnější a intenzivnější. Dokonce i když se začnete neúmyslně chovat jinak, objeví se příslušná aurická barva. Mějte ale na paměti, že pokud přidáte do aury nějakou barvu, můžete snadno zažít i negativnější charakteristické rysy, např. po přidání modré zjistíte, že jste mnohem emocionálnější. U žluté se naopak může stát, že ztratíte motivaci cokoli dokončit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama