! ! ! ! ! ! ! !

Činnost blogu pozastavena

! ! ! ! ! ! ! !

_______________________________________________________________________

Květen 2013

Senn

26. května 2013 v 18:28 | Senn |  Kdo jsme?
Když jsem vstoupil do tohoto covenu, byl jsem požádán, ať přidám nějakou mou charakteristiku. Jsem Senn Salictei, do tohoto covenu jsem vstoupil, protože jsem chtěl poznat nové lidi, kteří mají podobné zájmy jako já a se kterými bych mohl konzultovat magické a ezoterické věci.

Pocházím z Opavy a jsem narozen v první dekádě Býka. V mém osobním horoskopu převládá ohnivý živel, ale na chuť jsem přišel spíše vodě a zemi. Magii se věnuji už 5 let a musím říct, že je to něco, co mě chytlo a nepustí.

Ze začátku jsem se spíše věnoval výkladu karet, především tarotových, a postupně jsem přecházel k dalším oblastem, až jsem se vypracoval tam, kde jsem dnes.

Mezi oblast mého zájmy tedy patří: tarotvé karty, karty Lenormand, runy, kyvadlo, magie stromů, bylinkářství,... Myslím, že tato oblast je v neustálém vývoji, a proto ji ukončuji třemi tečkami, protože další a další věci se stále nabalují.

Mezi mé další koníčky patří fotografování, procházky přírodou, přátelé, filmy, hudba, jóga, divadlo a samozřejmě práce na internetu.